top of page

Ödüllü UVgel teknolojisine sahip Canon Colorado M Serisi, baskı dünyasında çığır açıyor!
Ödüllü UVgel teknolojisine sahip Canon Colorado M Serisi, baskı dünyasında çığır açıyor!

Canon rulodan ruloya baskı yapan Colorado M Serisi; iş performansını arttıran, maliyeti azaltan çözümleri ve ödüllü UVgel teknolojisiyle geniş formatlı grafik yazıcıları arasında çığır açıyor. Benzer teknolojilerden 3 kata kadar daha hızlı sonuçlar üreterek kendine hayran bırakan Colorado M Serisi FLXfinish+ özel efekt teknolojisi ve beyaz mürekkebiyle cam vitrin grafik uygulamaları da dahil olmak üzere birçok farklı uygulamada baskı yapıyor.


Canon’un ödüllü UVgel teknolojisine sahip Colorado M serisi, müşterilerinizi hem hız hem de geniş uygulama aralıklarıyla etkilemeniz için tasarlandı. Ödüllü UVgel teknolojisine sahip Colorado M serisinin ihtiyaca göre şekillenerek hacim arttıran yapısı ve olağanüstü baskı kalitesi sayesinde yeni iş fırsatlarına da kapı aralayın!


Colorado M Serisi, kolay saha yükseltmeleri sayesinde iş hacminiz büyüdüğünde de sizi asla yarı yolda bırakmaz. Üstelik Uvgel’in gücüyle saatte 159 m2’ye kadar ışık hızında ve çizilmeye dayanıklı baskılar elde ederken düşük mürekkep ve enerji kullanımıyla da maliyeti azaltır. Baskıdan sonlandırmaya kadar tüm süreci otomatikleştirme imkânı sunan seri; geri sarma, bantlama veya tabaka istifleme işlemlerinde yılda en az 50.000 m²'lik hacimle operatör mesaisini de minimuma indirerek tasarruf sağlar.


Tek ürün ile çok iş: Hızlı ve güçlü

En yoğun anınızda baskı makinenizin hızınıza yetişememe ihtimalini düşünmenize artık gerek yok. Colorado M Serisinin baskı hızını arttırma özelliği ile daha fazla iş kabul edebilir hatta teslim sürelerini kısaltarak müşteri memnuniyetinizi hiç olmadığı kadar yukarı taşıyabilirsiniz.


Geniş medya yelpazesine sahip Colorado M Serisi, müşterilerinizin hayal gücünü sınırlandırmasına gerek kalmayacak bir tasarım özgürlüğü sunuyor. Dokulu, şeffaf, renkli, yansıtıcı, manyetik, ısıya duyarlı ve çok daha fazla medya çeşidini içerisinde barındırarak harikalar yaratıyor. Böylece yapılandırılmış, şeffaf, renkli ve yansıtmalı baskılarla birlikte kendinden yapışkanlı, vinil ve afişler dahil olmak üzere çeşitli çıktılar üretiyor. Ayrıca 3 veya 5, çok katmanlı baskı işlerinin de kolayca hazırlanmasını destekliyor.


Yetenekleri bunlarla sınırlı kalmayan seri FLXfinish+ teknolojisi ile muhteşem uygulama aralığını birleştirerek her baskıda bakım gerektirmeden sorunsuz beyaz mürekkepli yüksek kalitede çıktılar elde edilmesine olanak tanıyor. Büyük formatlı grafikleriyle standartları değiştiren bu özellik, vernik veya ekstra baskı kafası olmadan mat, parlak veya karışık mat/parlak baskıyı mümkün kılıyor.


Ödüllü baskı kalitesiyle çığır açın

Colorado M Serisi, benzersiz UVgel teknolojisiyle can vitrin grafikleri, etiketler ve duvar kağıtları gibi tüm üstün kaliteli grafik ve dekor uygulamaları için performansı en üst düzeye çıkarıyor. Her baskıda tutarlı renk sunarken hızlı kuruma özeliği sayesinde anında kesme ve sonlandırma işlemine geçilebilmesi onu tasarrufunun yeni adresi haline getiriyor.


Baskının kilit noktalarından görüntü kalitesi ve renk yoğunluğu Colorado M Serisinin uzmanlık alanı! Düşük ısı kullanımı, LED kurutma sistemi ve yüzde 40’a kadar daha az mürekkep kullanımını destekler nitelikte olan “çalışmaya anında hazır” özelliği enerji tüketimini azaltıyor. Bu özelliğiyle, yüksek kalite ve ısıya duyarlı malzemelere baskı yapılmasına olanak tanıyarak duvar kaplamaları gibi yüksek değerli pazarlarda farkını ortaya koyuyor.


Güvenilir bir sektör standardı olarak tanınan ve grafikler için en kapsamlı, “her şey dahil” garantiyi temsil eden 3M MCS Garanti Programı garantisine sahip Colorado M Serisi, solma, çatlama, soyulma, kabarma, renk değişikliği ve grafik performansının diğer birçok yönüne karşı, grafiğin amaçlanan ömrü boyunca koruma sunuyor. Colorado M serisi ile basılan çoğu uygulama kaplama gerektirmiyor; kaplama için harcanan zaman ve maliyeti ortadan kaldırarak ekonomik avantaj sağlıyor.


Colorado M Serisi ile müşterilerinize sunabileceğiniz ürün çeşitleri:

• Duvar kâğıdı baskıları

• Araç kaplama baskısı

• Cam vitrin grafik baskıları

• Çıkartma baskıları

• Güzel sanatlar canvas baskı

• Arkadan aydınlatmalı baskı (Backlit)

• İç ve dış mekân banner baskısı


Comments


bottom of page