top of page

Canon imagePRESS V1000: Kompakt tasarımın maksimum verimlilikle buluşması
Canon imagePRESS V1000: Kompakt tasarımın maksimum verimlilikle buluşması

Canon’un üretim baskısında yeni bir standart belirleyen dijital renkli baskı makinesi imagePRESS V1000; işlevselliği ve yenilikçi teknolojisiyle, ticari ve kurum içi baskı hizmeti sağlayıcılarının günlük üretimlerinde karşılaştığı zorlukları aşmalarını sağlıyor.

Yeni yollar keşfetmek her zaman heyecanlı! Sizi daha önce hiç keşfetmediğiniz yollara sürükleyecek imagePRESS V1000’nin gündelik üretiminiz için sunduğu çözümlerle kendinizi daha iyi, daha hızlı, daha kapsamlı bir dünyada bulmaya hazır olun! Tutarlı kalite ve maksimum güvenilirlikle üretim becerilerini artıran imagePRESS V1000 ile alandan da tasarruf edecek, yüksek performansı ve ileri teknolojiye sahip özellikleriyle artık sadece en iyiye odaklanacaksınız.

Kompakt tasarımın heyecan verici formatlarla buluşması

Gün içerisinde farklı müşteri talepleri geldiğinde endişe etmek yerine onları yeni fikirler ile karşılamak hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor. imagePRESS V1000, sunduğu heyecan verici formatlar ve geniş medya kapasitesiyle işletmenizin esnekliğini arttırarak hem müşterilerinizin hem de sizin yeni gözdeniz olacak.

ImagePRESS V1000, hem zarf ve kartpostal gibi küçük hacimli hem de kitapçık ve posterler gibi geniş hacimli baskılara yüksek performansıyla göğüs geriyor. Hangi türde baskı alacağınıza değil her zaman aynı kalitede baskı almanıza odaklanıp; 52-400 g/m² ağırlıklarda, sentetik ve dokulu medyalara da yazdırarak gelir akışınızı katlayarak arttıracak.

Bir ticari ve kurum içi baskı hizmeti sağlayıcısının baskı kalitesi haricinde önem verdiği bir nokta varsa o da kullanılacak ürünün boyutu. Eğer siz de kısıtlı alanda büyük işler başarabilen bir yardımcı arıyorsanız; üstün tasarımı ile piyasadaki orta hacimli dijital üretim baskı makinelerine kıyasla çok daha az yer kaplayan imagePRESS V1000 tam size göre. imagePRESS V1000’in 3 m²’den küçük bir alanda, dakikada 100 sayfa üretme kapasitesiyle, çok daha büyük boyutlu baskı makineleriyle aynı verimliliği sağlayan kompakt yapısı hayranlık uyandırıcı.

Maksimum üretkenlik minimum atık

Üretim sırasında değişen medya ağırlıklarına karşı sıfır yapışma ve eşit renk dağılımı garantisi sunan imagePRESS V1000; yepyeni bir aktarım teknolojisi ve entegre POD-SURF sabitleme teknolojisiyle sentetik ve mıknatıslı olanlar da dahil olmak üzere 52 - 400 g/m2 aralığında birçok farklı medya türünde dakikada 100 sayfa ile tutarlı baskı hızı sunuyor.

Uzaktan uyarı sistemi ile sarf malzemelerinin durumunu kontrol edebilme, çalışmaya devam ederken medya ve toner değiştirme ve medya atığını çıkarma gibi özelliklerinin yanı sıra yenilikçi soğutma sistemi, sabitleme işleminden sonra hızlıca kağıdı soğutarak, eklenen işlerde dahi kıvrılma, yapışma veya sıkışma sebepli atıkları en aza indirgiyor.

Enerji tasarrufuyla da adeta göz dolduran ENERGY STAR onaylı imagePRESS V1000, tek seferlik testle deneme-yanılma sürecini geçmişte bırakıyor. Adeta baskı israfını önlemek için tasarlanan bu ürün; çekmecede yer alan medyaların ayarlarla eşleşmediği noktada baskı başlamadan önce durdurabilme, baskıdaki en küçük detayları dahi kontrol edebilme ve kullanıcı arayüzünde gerçek zamanlı değişiklikler yapabilme imkânı sunuyor.

Zamanlama uzmanı

Kusursuz ve eksiksiz baskı için tüm olanakları bir araya getiren Canon, hızı da unutmuyor. Yüksek verimlilik garantisi ve otomasyon sayesinde asgari müdahaleyle mükemmel baskı kalitesi sunan imagePRESS V1000, zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyor.

imagePRESS V1000 ile müşterilerinize sunabileceğiniz ürün çeşitleri:

Formlar ve doğrudan postalar

Kitaplar

Kartvizitler

Kataloglar

Promosyon materyalleri

Satın alma ve satış noktası materyalleri

Kartlar ve fotoğraf albümleri
コメント


bottom of page