top of page

Endüstriyel reklam ve dijital baskı endüstrisinin teknoloji şovu 21-24 Eylül’de!

Endüstriyel reklam ve dijital baskı endüstrisinin teknoloji şovu 21-24 Eylül’de!


Endüstriyel reklam ve dijital baskı endüstrisinin bölgesindeki en büyük ticaret buluşması SIGN İstanbul, 21 - 24 Eylül tarihlerinde, Tüyap Beylikdüzü Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Tarsus Fuarcılık tarafından “Shine Your Sign” sloganıyla bu yıl 24.’sü düzenlenen fuarda, sektörünün Türkiye’deki lider firmaları ile dünya markaları boy gösterecek. 300’ün üzerinde katılımcıya ve hem yurt içi hem de yurt dışından 24 bin profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yapacak olan SIGN İstanbul 2023’te, dijital baskı makineleri, tekstil baskı makineleri, transfer baskı ve serigrafi makineleri, lazer makineleri, CNC router ve frezeler, reklam & baskı malzemeleri, boyalar, LED sistemleri, endüstriyel reklam ürünleri, görsel iletişim ve sergileme ürünleri ile 3D baskı sistemleri ve çok daha fazlası bir arada sergilenecek.


Sergilenen ürün çeşitliliğiyle endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörlerinin dünya genelindeki en önemli ticaret buluşmalarından birisi olan Uluslararası SIGN İstanbul, 21 – 24 Eylül tarihlerinde 24. kez kapılarını açacak. Aynı tarihlerde Kurumsal Tanıtım ve Reklam Ürünleri Fuarı PROMOGIFT İstanbul da Tüyap Beylikdüzü’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.


Türk firmalar, yerli üretimlerini SIGN İstanbul 2023’te dünya ile buluşturmaya hazırlanıyor


SIGN İstanbul 2023, endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasının, uluslararası lider markalarıyla birlikte Türkiye’nin yerli üreticilerine de ev sahipliği yapacak. Özellikle pleksi, folyo, LED, lazer grubu, büyük kesim lazer makineleri, roll up ve kompozit gibi ürünleri ithal etmek yerine artık kendileri üretmeye başlayan Türk firmalar, yerli üretim yeniliklerini, fuarda dünya ile buluşturacak.


Djital baskı ve promosyon sektörleri, 2024 yerel seçimlerine yönelik reklam ve tanıtım çözümleri de sunacak


2024 Mart’ında gerçekleştirilecek yerel seçimlere hazırlanmaya başlayan siyasi partiler, açık hava reklamlarından broşürlere, bayraklardan promosyon malzemelerine kadar seçim sürecinde ihtiyaç duyacakları farkındalık yaratan yenilikçi çözümleri SIGN İstanbul 2023’de bulabilecek. Seçmenlerin karşısına çıkacak parti ve adayların propaganda çalışmalarından milyonlarca liralık ek gelir bekleyen dijital baskı merkezleri ve promosyon firmaları, SIGN İstanbul ve PROMOGIFT İstanbul’da yerlerini aldı.


SIGN İstanbul 2023 hakkında detaylı bilgi almak ve online ziyaretçi kayıtlarını yaptırmak isteyenler, www.signistanbul.comadresini ziyaret edebilirler.

Comentários


bottom of page