top of page

FESPA Eurasia için ücretsiz ziyaretçi kaydı başladı!


23-26 Kasım 2023 tarihlerinde, İFM'de, onuncu kez düzenlenecek olan FESPA Eurasia Geniş Format Dijital Baskı, Serigrafi Baskı, Tekstil Baskı ve Endüstriyel Reklam Fuarı için online kaydınızı oluşturmanın tam zamanı! Fuara sıra beklemeden giriş yapabilmek için ücretsiz ziyaretçi kaydınızı şimdiden oluşturun!

Endüstriyel reklam, geniş format dijital baskı, serigrafi baskı, tekstil baskı, display ürünleri ve çok daha fazlasını tek bir çatı altında toplayan FESPA Eurasia 2023 ile hayallerinizi canlandırma, lider markaların sergilediği en güncel trend ve teknolojilere tanık olma fırsatını kaçırmayın!
FESPA Eurasia için ücretsiz ziyaretçi kaydı başladı!

Avrasya Bölgesi'nin lider baskı sektörü buluşması FESPA Eurasia için geri sayım başladı. Bu yıl 23-26 Kasım’da 10. kez Avrasya Bölgesi’ni İstanbul’da buluşturacak olan FESPA Eurasia, şimdiden yüzde 86 doluluğa ulaştı. Fuara sıra beklemeden kolayca giriş yapabilmek için ücretsiz ziyaretçi kaydı başladı

Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasının tüm yeniliklerinin bir arada sergilendiği Avrasya’nın en büyük fuarı FESPA Eurasia, için geri sayım başladı. Bu yıl 23-26 Kasım tarihleri arasında 10. kez Avrasya Bölgesi’ni İstanbul’da buluşturacak olan FESPA Eurasia’da doluluk şimdiden beklentileri aştı. Bu yıl da rekor tazeleyecek olan baskı dünyasının en büyük fuarı FESPA Eurasia, artan talep nedeniyle şimdiden yüzde 86 doluluğa ulaşırken yoğun ilgi nedeniyle fuarda sıra beklemeden, kolayca giriş yapabilmek için ücretsiz ziyaretçi kaydı da başladı.


10 binden fazla ziyaretçi katılıyor

Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasının tüm yeniliklerinin bir arada sergileneceği FESPA Eurasia 2023, 10 binden fazla sektör profesyonelini, İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) buluşturacak.

Tüm yıl heyecanla beklenen FESPA Eurasia, geçen yıl 500’den fazla marka ve 10 bini aşkın ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. 87 ülkeden ziyaretçi çeken FESPA Eurasia ile birlikte yerli üreticiler yeni pazarlara açılma fırsatı buldu. FESPA Eurasia, 4 günde tüm yıl için 1 milyar dolarlık iş hacmi yarattı. Bu yıl da FESPA Eurasia, 23-26 Kasım tarihleri arasında sektörü yurtdışından gelen ziyaretçilerle buluşturarak yeni iş ortaklıklarına ev sahipliği yapacak.


Avrasya bölgesinin lider fuarı FESPA Eurasia, bu yıl ziyaretçilerine baskı ve endüstriyel reklam alanındaki en son teknolojileri ve uygulamaları görebilecekleri eşsiz bir platform sunacak. Geniş format dijital baskı, serigrafi baskı, tekstil baskı, display ve endüstriyel reklama yönelik ürünleri tek bir çatı altında toplayan FESPA Eurasia 2023’te ziyaretçiler yeni iş fikirleri ve trendleri keşfedecek. Fuara kolayca giriş yapabilmek için ziyaretçiler www.fespaeurasia.com.tr adresini ziyaret ederek ücretsiz olarak kayıt yaptırabilecek.


Comments


bottom of page