top of page

HP Indigo V12, 6K, 200K


Matset Makine Satış Müdürü Önder Babataş ‘’Matset, 45 yılı aşkın sektör tecrübesiyle ve HP Indigo ile sürdürdüğü mükemmel iş ortaklığı sayesinde sektörün ihtiyacı olan tüm yenilikleri kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Matbaa sektörünün gelişimini ve imkanları göz önüne aldığımızda mevcut durumda sahip olunan üst düzey teknolojinin gelecekte nasıl şekilleneceğini kolaylıkla tahmin edebiliyoruz. Yalnızca ülke olarak değil, dünya çapında da yaşadığımız bu zor günlerin ardından, temennimiz eskisinden daha güçlü bir şekilde endüstrimizin gelişip, ihtiyacı olan yeniliklere birlikte çözüm üreteceğiz.

HP Indigo Label Expo ’da sahip olduğu tüm makineleri açık platformlarda demo şovlarıyla meraklılarıyla buluşturacak. Her bir katılımcının istediği makineyi yakından inceleyecek ve baskı örneklerini dilediği kadar alabilecek olması öncelikle güven ortamının oluşmasına sebep olmaktadır. Label Expo sonrasında da katılımcıları ziyaretlerimiz sonucunda gösterdikleri ilgi, gerçekçi yaklaşımların arttığına bizzat şahit olmaktayız. Matbaa sektörü geleceğe yönelik daha umutla bakmakta olup, yatırımlarını bu yönde şekillendirmektedir. HP Indigo dijital baskı makinelerindeki yeniliklerle ilgili olarak kısa bilgilere ulaşmanız mümkündür ifadelerini kullandı..


HP Indigo V12 Bobin Ofset Baskı Makinesi - Etiket Sektörünün Gelecekteki Kalbi!

Gelişen etiket sektörü her geçen gün daha rekabetçi hale gelirken HP Indigo yeni makinesi V12’yi duyurdu.

12 renk kapasitesi ve 340 mm baskı genişliği sayesinde etiket üretimi için mükemmel bir çözümdür. 6 renkte 120 m/dk hızı ile çığır açacak teknolojiye sahiptir. 1600dpi HD ofset baskı kalitesine ve malzeme seçmeyen yapısı ile tek mesaide tek operatör ile 130 bin metrekare baskı kapasitesine sahiptir. Bu üretim sahasındaki iki flekso baskı sistemine eşdeğer olduğu anlamına gelmektedir.

Piyasada bulunan HP Indigo harici tüm dijital sistemlerden daha fazla uygulamaya sahiptir. Sleeve, esnek ambalaj, IML, shrink sleeve baskılarında yüksek üretim kapasitesine sahiptir.

Etiket üreticilerinin gelecekten genel olarak beklentileri hız, mesai süresinde daha fazla üretim, otomasyon, hızlı iş değişimi, fire giderlerinin minimalize edilmesi, global markalar tarafından baskı kalitesinin kabul edilmesi ve sürdürülebilir üretim yapabilme. İşte bu bütün özellikler dikkatle incelenerek HP Indigo V12 dijital etiket baskı makinesini üretti.


HP Indigo 6K Dijital Bobin Ofset Baskı Makinesi – Gelişimini Daima Devam Ettiren Pazar Lideri

Dünya genelinde 2000’den fazla kurulum ile dijital etiket makinelerinde Pazar lideri olan 6000 serisi dijital bobin ofset makineleri bundan sonra HP Indigo 6K olarak adlandırılacaktır.

5 kata kadar hızlandırılmış baskı öncesi hazırlık süreci ve %25 daha tutarlı renkler için yeni geliştirilmiş Spot Master özelliği sayesinde ve yeni spektrofotometresi ile gelişmeye devam eden düşük hacim etiket ve ambalaj üretiminde gelişmiş uygulamaları ile üretim hattınıza güç katar. 7 renk özelliğinin yanı sıra bu renklerden ikisini metalik mürekkep ile baskı yapmak için seçebilirsiniz. Sleeve baskılarınız için yeni Premium Beyaz Mürekkebi sayesinde daha canlı beyaz renk elde etme kapasitesi. 40m/dk hızı ve sıfır fire politikası ile hızlı baskı imkanı sunar. 330 mm baskı genişliği 980 mm baskı uzunluğu ile etiket baskısı için üretken bir çözümdür.HP Indigo 200K Dijital Bobin Ofset Ambalaj Baskı Makinesi – Dijital Ambalajda Üretkenliğin Adı

Esnek ambalajın sektörünün yıldızı HP Indigo 200K global fuarlarda ilk kez tanıtılacak. 762 mm baskı genişliği ve 58 m/dk hızıyla esnek ambalaj baskılarınızda en üretken sistem olmaya devam ediyor.

5 kata kadar hızlandırılmış baskı öncesi hazırlık süreci ve %25 daha tutarlı renkler için yeni geliştirilmiş Spot Master özelliği sayesinde ve yeni spektrofotometresi ile esnek ambalaj işlerinizde daha üretken hale gelmiştir. Esnek ambalajın yanı sıra etiket sektöründe de üretkenliği ile aktif rol alan HP Indigo 25K %95 daha az fire vererek üretim maliyetinizi de minimuma indirir.


Commentaires


bottom of page