top of page

İspak Ambalaj, fark oluşturan ürünleriyle Avrasya Ambalaj Fuarı’nda


İspak Ambalaj, fark oluşturan ürünleriyle Avrasya Ambalaj Fuarı’nda

Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Kibar Holding bünyesinde faaliyet gösteren İspak Ambalaj, 11-14 Ekim tarihleri arasında Tüyap’ta gerçekleşecek olan Avrasya Ambalaj Fuarı’na katılıyor. İspak Ambalaj fuarda çikolata ve şekerleme, kuruyemiş ve atıştırmalık, süt ve içecek gibi farklı kategorilerdeki çözümlerinin yanı sıra, sürdürülebilir ambalajlarını tanıtacak.

Ambalaj sektörünün köklü şirketlerinden İspak Ambalaj, Uluslararası Avrasya Ambalaj Fuarı’nın 11-14 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek buluşmasında yerini alacak. Kibar Holding çatısı altında faaliyet gösteren İspak, ambalaj endüstrisine 360 derece bakışın ele alınacağı Avrasya Ambalaj Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak.

İspak Ambalaj fuarda; çikolata, şekerleme, işlenmiş gıda, kuruyemiş, içecek, süt ürünleri, evcil hayvan ürünleri, tütün ürünleri, dondurma ve dondurulmuş gıda kategorilerindeki ilgi gören ve fark yaratan sürdürülebilir ambalajlarını tanıtacak.

Fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan İspak Ambalaj Genel Müdürü Hakan Koçoğlu, şunları söyledi:

Rekabetin yoğun olarak yaşandığı ambalaj sektöründe köklü bir şirket olarak dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Sektörümüzü bir araya getiren bu özel fuarları müşterilerimizle bir araya geldiğimiz, ürün ve hizmet kalitemizi onlara anlatma fırsatı bulduğumuz, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğumuz ortamlar olarak görüyoruz. Bu fuarlar ile ihracat olanaklarımızı artırma fırsatı yakalıyor, uluslararası ambalaj pazarına yüksek kaliteli sürdürülebilir ürünlerimizi iftiharla sunuyoruz.”

Comments


bottom of page