top of page

İspak Ambalaj, Avrasya Ambalaj Fuarı’nda...

İspak Ambalaj, Avrasya Ambalaj Fuarı’nda sürdürülebilir ürünleriyle fark oluşturdu.Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Kibar Holding bünyesinde faaliyet gösteren İspak Ambalaj, 11-14 Ekim tarihleri arasında Tüyap’ta gerçekleşen Avrasya Ambalaj Fuarı’nda gıda alanında farklı kategorilerdeki çözümlerinin yanı sıra, sürdürülebilir ambalajlarıyla da büyük ilgi gördü.


Ambalaj sektörünün köklü şirketlerinden İspak Ambalaj, 11-14 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Uluslararası Avrasya Ambalaj Fuarı’nda sürdürülebilir ürünleriyle yerini aldı. Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Kibar Holding çatısı altında faaliyet gösteren İspak, ambalaj endüstrisine 360 derece bakışın ele alındığı Uluslararası Avrasya Ambalaj Fuarı’ndaki standında yerli ve yabancı potansiyel müşterilerini ağırladı.


İspak Ambalaj fuarda; çikolata, şekerleme, işlenmiş gıda, kuruyemiş, içecek, süt ürünleri, evcil hayvan ürünleri, tütün ürünleri, dondurma ve dondurulmuş gıda kategorilerindeki ilgi gören ambalaj çözümleriyle fark yarattı. Fuarda İspak’ın Teknik Folyo grubundaki ürünleri de büyük ilgi çekti Ayrıca sürdürülebilirlik çerçevesinde oluşturduğu “Ispak Green” markası altında gübrelenebilir ve geri dönüştürülebilir ambalajlarını da tanıttı.


İspak Ambalaj Genel Müdürü Hakan Koçoğlu, fuarın ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:


“Sektörümüzü bir araya getiren bu önemli fuarda yurt içi ve yurt dışından müşterilerimizi standımızda ağırladık. Bu yıl fuarda sürdürülebilirlik çerçevesinde oluşturduğumuz “Ispak Green” markamız altında gübrelenebilir ve geri dönüştürülebilir ambalajlarımızı da tanıtma imkanı bulduk. Bu ürünlerimiz ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Rekabetin yoğun olarak yaşandığı ambalaj sektöründe köklü bir şirket olarak dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu fuarlar bizim için güzel fırsatlar yaratıyor. Bu organizasyonlarda müşterilerimizle bir araya gelerek yeni ürünlerimizi doğrudan aktarma imkanı buluyoruz.”

コメント


bottom of page