top of page

KASAD, Avrasya Ambalaj Fuarı’nda üreticilerin yanında yer aldı
KASAD, Avrasya Ambalaj Fuarı’nda üreticilerin yanında yer aldı


Karton ambalaj sanayisinin mesleki bilgi ve deneyimlerini geliştirmeleri, üretim ve ihracat hacimlerini artırmalarını sağlamak adına yoğun çaba sarf eden Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği KASAD, yaratıcı ambalaj çözümlerinin ve en son teknolojilerin sergilendiği Avrasya Ambalaj Fuarı’na katılarak üreticilerin yanında yer aldı.


Karton ambalaj sanayisinin yenilikçi yapısını ve sürdürülebilirliğe bakışını gerek yerli gerek yabancı ziyaretçiler aracılığıyla dünyaya yansıttığı önemli organizasyonlardan olan Avrasya Ambalaj Fuarı bu yıl 28. Kez gerçekleşirken, Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği KASAD da fuarda yönetimi ile yer alarak üretici firmaların her zaman yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Fuarda üye firmaların stantlarını tek tek ziyaret eden KASAD yönetimi, katılımcı firmalara başarılar diledi.

Üye firma katılımında yüzde 30’luk artış

Avrasya Bölgesi’nin etkili fuarları arasında yer alan ve düzenlendiği her yıl büyüme ivmesini artıran Avrasya Ambalaj Fuarı’na 1.200’den gazla firma ve firma temsilcisi katılırken, fuarın bu yılki organizasyonuna KASAD üyesi firmalardan yüzde 30’luk artışla 39 üretici firma katıldı. 123 ülkeden 75 binin üzerinde ziyaretçinin geldiği ve 4 gün süren fuarda KASAD üye firmalarına destek olmayı sürdürürken, fuarı ziyaret eden KASAD Başkanı Alican Duran ve Genel Sekreter Erol Gül tek tek firma stantlarına uğrayarak katılımcılara başarılar diledi. Ayrıca ziyaretlere zaman zaman Başkan Yardımcısı Ferit Dansık ve İİB Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Özkan da eşlik etti.

Comments


bottom of page