top of page

Pigment Reklam FESPA Eurasia 2023’te pazarı şaşırtmaya devam edecekPigment Reklam FESPA Eurasia 2023’te pazarı şaşırtmaya devam edecek

Pigment Reklam, FESPA Eurasia 2023 fuarında Salon 1 F10 numaralı standında UV ve eko solvent baskı çözümlerini sergileyerek ziyaretçilerin uğrak noktasına dönüşecek.

Türk baskı ve reklamcılık endüstrisinin önde gelen UV baskı çözümleri tedarikçisi Pigment Reklam, 23-26 Kasım tarihleri arasında İFM’de düzenlenecek olan FESPA Eurasia 2023 fuarında yerini alıyor. Eylül ayında swissQprint’in yeni amiral modeli Kudu’nun Türkiye lansmanı ile gövde gösterisi yapan firma, FESPA Eurasia 2023 fuarında da Salon 1’deki F10 numaralı standında bir kez daha yeniliklerin ve fırsatların merkezi olacak. Her zaman olduğu gibi ziyaretçilerin rahatlıkla gezebilmesi için açık bir konseptte tasarlanan Pigment Reklam standında, sergilenecek en yeni ve en çok satan UV ve eko-solvent baskı makinelerinin sıra, swissQprint’in karanlıkta parlayan, floresan etkili baskılı numuneleri de neon karanlık odada incelenebilecek.

2023 yılının etkinlik takvimini FESPA Eurasia 2023 fuarı katılımıyla kapatacaklarını söyleyen Pigment Reklam firma sahibi Serkan Çağlıyan, dijital baskı ve reklamcılık endüstrisinden profesyonellerle gelecek yıla ilişkin yatırımları görüşmek için heyecanlandıklarını dile getirdi. Çağlıyan; “Standımızda Plamac, swissQprint ve Osnuo markalarına ait çözümler ve uygulamalar ziyaretçilerle buluşacak. Dayanıklılığı ve kalitesiyle dikkat çeken Plamac 2513 Morpho serisi flatbed baskı makinesinin yanı sıra, Starfire LJ 320SG roll to roll eko solvent baskı makinesi ve 170 cm’lik baskı genişliğine sahip UV baskı çözümümüz sergilenecek. Ayrıca swissQprint ile ilgili sürpriz bir sunumumuz da dijital baskıdaki güçlü ekosistemimizi tamamlayacak” dedi.“UV ve eko solvent çözümlerle FESPA Eurasia 2023’teyiz”

Fuar boyunca UV baskı sistemleri ile nelerin yapılabileceğini göstermek istediklerini anlatan Serkan Çağlıyan, gerek işletme maliyetleri gerekse çevresel etkileri açısından UV teknolojinin geleceğin çözümü olduğunun altını çizdi. Çağlıyan sözlerini şöyle sürdürdü; “UV baskı için iç ve dış mekan uygulamalarından geniş format ve direkt nesne üzerine baskıya kadar geniş bir alandan söz ediyoruz. Üstelik karbon ayak izi daha da az olan bir yöntem bu, dolayısıyla önümüzdeki dönemde daha fazla UV baskıyı konuşmamız sürpriz olmayacak. Daha ekonomik UV baskı çözümlerinin pazara sunulması bu süreci destekleyecektir. Ziyaretçilerimize yatırım ve işletme maliyetleri açısından rekabetçi bu teknolojileri anlatmak için sabırsızlanıyoruz. Diğer yandan fuarda eko solvent baskı çözümlerimizi özellikle tabela ve reklamcılık endüstrisine sunacağız. Bu çözümlerin UV için bir alternatif olarak değil ancak bu pazarın daha geniş anlamda tamamlayıcısı olarak önemli bir yere sahip olduğu görülecektir.”

FESPA Eurasia fuarlarının baskı endüstrisinde ve uygulama alanlarına dönük diğer sektörlerden ziyaretçileri kendisine çektiğini hatırlatan Çağlıyan, 2023 edisyonunda da yurt içi ve yurt dışı pazarlardan ziyaretçilerle buluşmayı hedeflediklerini açıkladı. “Fuarda temel önceliğimiz baskı sektörü profesyonellerine yatırım ve işletme maliyetlerini düşürürken, karlılıklarını nasıl artırabileceklerini göstermek olacak” diyen Çağlıyan, doğru teknoloji seçimi kadar güçlü ve hızlı teknik servisin de önemli olduğunu hatırlatacaklarını kaydetti. Çağlıyan; “Sektöre yeni giren küçük yatırımcılardan endüstriyel seviyeye kadar farklı müşteri profillerine sahibiz. Dolayısıyla bu çeşitlilik bizim farklı talepleri karşılayabildiğimizi ve onlara ulaşabildiğimizi gösteriyor. FESPA Eurasia 2023 fuarında kapsamlı müşteri tabanımızı daha da genişletmeye çalışırken, onlara en iyisini sunmaya devam etme kararlığımızı göstereceğiz. Pazarla bağımızı güçlendirmek ve sunduğumuz avantajlarla onları şaşırtmak için bu fırsat yılın son önemli etkinliği olacak” diyerek sözlerini tamamladı.Pigment Reklam’ın çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak ve bağlantı kurmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz; www.pigmentreklam.com.tr

Commentaires


bottom of page