top of page

Prati 50 yılını Labelexpo Europe 2023 de kutluyor !Prati 50 yılını Labelexpo Europe 2023 de kutluyor !


1973'ten beri PRATI, etiket sonlandırma makinelerinde küresel düzeyde lider bir rol oynamıştır . İnovasyonu, kaliteyi ve ömür boyu güvenilirliği merkeze alan Prati, güçlü bir rekabet avantajı sağlayan uygun maliyetli çözümlerle müşterilerine hizmet vermektir.

Yeni teknolojilere yatırım yaparak , tasarım ve prototip oluşumundan kurulum ve teknik desteğe kadar sürecin her adımını yöneterek, müşterilerimizin baskı sonrası sonlandırma , denetim , kesim , matriks sıyırma , geri sarma , dilimleme için özel çözümlerden faydalanmasını sağlamaktadır.

2.500'ün üzerinde kurulu makineye sahip PRATI, Avrupa (İtalya) ve Latin Amerika'da bulunan iki ana iştiraki ile küresel düzeyde faaliyet göstermektedir.

Türkiye tek yetkili bayisi olan İmeks , 20 yıldır bayiliğini yürüttüğü Prati firmasının Türkiye’de kurulu 33 adet makinesi vardır.

Prati 50.yıl kutlamasını 12 Eylül 2023 17:30'dan itibaren Stand 5C41 yapacaktır.

Uzun bir aradan sonra 11-14 Eylül 2023 tarihleri arasında Belçika Brüksel’de yapılacak olan Labelexpo Europe 2023 de Prati 6 ayrı makinesi ile sektörle buluşuyor.

· Dijifast One : Semi Rotary Flekso baskılı , sıcak yaldız baskılı ve lazer kesimli 330 mm genişlik ile Labelexpo Europe da sergilenecektir. , DIGIFASTone, üretkenliği günümüz standartlarının ötesine taşıyor ve 0,15 mm toleranslarla işleme doğruluğunu garanti ediyor. Atık malzeme, iş başına sadece birkaç metre olacak şekilde tutulur ve bu da makineyi kısa çalışmalar için mükemmel hale getirir.

· Jupiter : JUPITER ile, en zorlu koşullarda müşteri sadakatini teşvik ederek, sunduğunuz kaliteden %100 emin olmanızı garantiler. Tüm iş akışı bağlantılı cihazlarla iletişim kuracak şekilde tasarlanan sarıcı tam hızda çalışır ve yalnızca önceden tanımlanmış kusurların giderilmesi veya düzeltilmesi için durur. Özel Otomatik İş Akışı Yönetim Sistemi ile fark yaratarak , sarıcı durduğunda, herhangi bir düzeltici eylemin tamamen otomatik olması ve nihai sonucun her seferinde hatasız olmasıdır.

Semi Rotary kesim , turn bar , 670 mm genişlik ile Labelexpo Europe da sergilenecektir.

· Alhena Compact : Semi Rotary Kesim ile 70 metre / dakika hız , 12-400 micron arası malzeme çeşitliliği , 370, 400 ve 450 mm web genişlikleri için 3 versiyonu bulunan ALHENA COMPACT, aktif anti-statik cihazlarla donatılmıştır, hızlı geçişler için hızlı kurulum süreleri sağlar ve atık malzemeyi azaltır. Farklı istifleme cihazları içeren çok şekilli toplama sistemi sayesinde tüm rulodan istife işleri, IML, BML, çıkartmalar ve WGL'yi gerçekleştirir . Büyüyen IML pazarını yakalamak için en iyi esnek, yerden tasarruf sağlayan çözümdür.

· Saturn Omnia : Yapışkanlı etiketlerin , IML'yi, esnek ambalajı, A4 formatını ve ıslak yapışkan etiketleri işleyebilir

· Digifast 20000 : Ful Rotary de 150 m/dak. hıza ve Semi Rotary de 70 m/dak. Hıza ulaşabilen . Ayrıca Corona , Jet FX embellishment (dijital süsleme) ilk defa Labelexpo Europe da sergilenecek.

· Vega + BKL : (450 mm) Doğru kullanım, kullanıcı dostu bir konseptle birleştiğinde, VEGA+ BKL'yi çevrimdışı işlemenin tüm avantajlarından yararlanan bir referans kitapçık üreticisi yapar. Doğru gerginlik ve kayıt kontrolü sağlayan makine, temiz işlemeye izin verir. Birden çok türde lamine etiketi işlemek üzere tasarlanmış patentli bir laminasyon ünitesi, temel etiketi tam boyutta tutarak bitmiş kitapçık için doğru eğriliği oluşturur.

· Saturn Bidi : Farmasötik ve güvenlik denetimi gereksinimleriyle tamamen uyumlu olan SATURN Bidi, eksiksiz denetim ve yeniden denetim yetenekleri sayesinde etiket kalitesini ve miktarını onaylar ve döngüden hiçbir istisnanın geçmemesini sağlar.

İmeks Ailesi olarak 20 yıldır Türkiye’de bayiliğini yürüttüğümüz Prati firmasının Belçika Brüksel’de yapılan Labelexpo Europa’daki 5C41 numaralı fuar alanında sizleri bekliyoruz.

Comments


bottom of page