top of page

Sun Chemical Drupa 2024

Sun Chemical Drupa 2024'te Sürdürülebilirlik Uzmanlığını Sergiledi.Mürekkepler, kaplamalar ve yapıştırıcılar da dahil olmak üzere ambalaj malzemelerinin lider tedarikçisi Sun Chemical, birçok önemli ortağıyla işbirliği içinde Drupa 2024’te çok sayıda önemli etkinliğin ön saflarında yer adı. Ambalaj ve mürekkep sektörünün geleceğini şekillendirmeye yardımcı olan sektör öngörülerini ve uzmanlığını sergiledi.

Sürdürülebilir Ambalaj Showroomu, #oneBARRIER PrimeCycle Tartışması, SOMA ile Canlı Gösteriler etkinliklerinde yer aldı. Sun Chemical aynı zamanda 30 Mayıs 2024'te Drupa’yla eş zamanlı olarak gerçekleşen Avrupa’da fleksografik baskının en iyilerini belirleyen FTA Avrupa Elmas Ödülleri 2024’ün sponsorluğunu üstlendi. 

Sürdürülebilir Ambalaj Showroomu

Katılımcılar ofset ve flekso baskı teknolojilerinin elektron ışınıyla kürlenebilen mürekkeplerle entegrasyonunun solvent kullanımını nasıl önemli ölçüde azaltabileceğini, ambalaj malzemelerinin çevre dostu özellikleri ve geri dönüşüm oranlarının nasıl artırabileceğini öğrendi.

#oneBARRIER PrimeCycle Tartışması

BOBST, Dow ve Sun Chemical uzmanları BOBST Standında PrimeCycle'ı tartıştı. Bu oturumda, geri dönüştürülebilirliği desteklemek ve yeni ambalajlama gereksinimlerini karşılamak için yüksek ve ultra yüksek bariyer özelliklerine sahip alternatif polimer bazlı esnek ambalaj çözümlerinin tek malzeme içeriğini en üst düzeye çıkarma konusu detaylı olarak ele alındı.

SOMA ile Canlı Gösteriler

Sun Chemical'ın EMEA Fonksiyonel Kaplamalar Ürün Müdürü Michel Vanhems, SOMA ile fonksiyonel kaplamalardaki en son gelişmelerin ve ambalajlamadaki yeniliklerin sergilendiği canlı gösterilerin bir parçası oldu.  

Sun Chemical Ürün Stratejisi Direktörü ve Sürdürülebilirlik Lideri Nicolas Bétin; “Bu yıl Drupa’da katıldığımız etkinlikler aracılığıyla sürdürülebilirlik ve yenilikçiliğe olan bağlılığımızı göstermekten mutluluk duyuyoruz” diyerek gelişmiş teknolojilere ve sürdürülebilirliğe verdikleri önemin altını tekrar çizdi.

Sun Chemical'ın sürdürülebilirlik uzmanlığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.sunchemical.com/sustainability adresini ziyaret edebilirsiniz.

Comentários


bottom of page