top of page

Uze Ambalaj 2024 Drupa

Uze Ambalaj 2024 Drupa Fuarı’nda Temsilcisi olduğu firma standlarında misafirlerini ağırladı.
 

 

2024 Drupa Fuarı’nda Türkiye’den Uze Ambalaj firma yetkilileri Umut Gökçe, Zeynep Lakerta Gökçe ve ekibi olarak standlara gelen misafirlerle tek tek ilgilenip bilgi aktardılar

 

 HOL 15 / B16

Üstün İsveç çeliği kalitesi ile üretim yapan PrimeBlade, Drupa’da patentli ve dünyada sadece kendilerinde bulunan teknoloji ile üretilen uzun ömürlü Nano serisinin yanında karbon çelik doctor blade ürünlerini de sergilediler.

 

HOL 6 / B42

35 yıldır ileri teknoloji ultrasonik aniloks temizleme makineleri üreten Alphasonics, her ebata ve modele uyarlanabilen aniloks temizleme sistemlerinin yanında sağlık sektörü için ürettiği ultrasonik temizleme sistemleriyle de Drupa’da göz doldurdu.

 HOL 9 / D40

Dünyadaki ilk Film Yıkama makinesi üreticisi olan Polymount, hem film yıkama makinesi hem de globalde en yüksek pazar payına sahip olduğu klişe yıkama makinesi ile Drupa’da yoğun ilgi gördü.

 

HOL 10 / A40

Bu yıl 40. Yılını kutlayan, klişe bağlama makineleri ve prova baskı makineleri üreticisi Heaford, lansmanını yaptığı çoklu klişe beslemeli tam otomatik klişe bağlama makinesi yanı sıra FTS modelinde düzenlediği en hızlı klişe bağlama yarışması ile Drupa’yı ziyaret edenlerin yoğun ilgisiyle karşılandı.

 

HOL 16 / A02

Üstün Alman teknolojisi ile üretim yapan Polywest, ev sahipliği yaptığı Drupa’da hem dünyada ilk defa bu kulvarda kendisinin kullandığı karbon nanotüp teknolojisine sahip Obsidian slivleri hem de çok yüksek hızları karşılayabilen Polycarbon karbon fiber adaptörleri ile sektörde rakipsiz olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

 

HOL 11 / B04

İspanya'nın önde gelen baskı makineleri üreticisi, dijital sonlandırma ve converting çözümler sunan Lemu Group Drupa’da tanıttığı en son teknoloji ürünler ile yoğun ilgi gördü. 


Σχόλια


bottom of page