top of page

Canon imagePRESS V1350 ile baskı dünyasında yeni bir çığır açın...Canon imagePRESS V1350 ile baskı dünyasında yeni bir çığır açın: Kaliteden ödün vermeden üretkenliğinizin sınırlarını zorlayın!

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon’un, ticari baskı merkezlerinin ve şirket içi baskı hizmeti sağlayıcılarının yaşadığı zorlukları göz önünde bulundurarak tasarladığı imagePRESS V1350 sunduğu yüksek hız, verimlilik, geniş medya desteği ve ürün dayanıklılığıyla üretim baskı makinesi teknolojilerine yeni bir bakış açısı getiriyor!


Canon imagePRESS serisinin toner üretim baskı makineleri sınıfının en yüksek üretkenlik değerlerine sahip imagePRESS V1350 modeli ile günlük üretim zorluklarını bir kenara bırakarak müşterilerinize her daim en iyi sonucu sunun!


Bir üretim makinesinden tüm beklentilerinizi karşılayabilecek güçte olan imagePRESS V1350 ile baskı kalitesinden ödün vermek söz konusu bile değil… Üstelik sağlam ve son derece dayanıklı bir iskelet ile bütünleşmiş özellikleriyle istikrar ve güven konusunda kendine hayran bırakıyor. Geriye ise size elde ettiğiniz çarpıcı ve tutarlı sonuçlarla müşterilerinizi memnun etmenin keyfini sürmek kalıyor.


Sınıfındaki en yüksek üretkenlik

Bir baskı makinesinden alabileceğiniz en iyi yatırım getirisi şüphesiz ki her gün gelen farklı uygulama ihtiyaçlarına aynı verimlilik ve üretkenlikte cevap verebilmek. imagePRESS V1350’nin olağanüstü verimliliğini sürekli tam kapasite ve minimum kesinti süresiyle çalışarak; dakikada 135 sayfalık maksimum hızı, aylık 2,4 milyon A4 sayfası iş hacmi ve 72 milyon sayfalık kullanım ömrü ile tanımlamak hiç de yanlış olmaz.


imagePRESS V1350, dijital renkli toner baskı makineleri için en geniş medya desteğini sunuyor. Kabartmalı, sentetik, kuşe kağıdı olmak üzere çok çeşitli kağıt türlerine baskı yaparken 60 g/m2 - 500 g/m2 arasındaki medya ağırlıklarında geçiş yapsa dahi birbirine yapışmamasını sağlayan olağanüstü bir teknolojiyi de içerisinde barındırıyor.

Yetenekleri bununla sınırlı kalmayan imagePRESS V1350’nin üretim hızını yüksek tutmak için içerisinde barındırdığı entegre soğutma sistemi ve vakum besleme mekanizması gibi teknolojiler güvenilirliği ve yüksek performansını destekliyor. Canon’a özel olan Entegre Soğutma Sistemi, medyayı sabitledikten sonra yüzde 25’e kadar soğuturken yaşanabilecek yapışma ve buruşmaların önüne geçiyor. Silindir mekanizma kullanımına elveda dedirten vakum besleme mekanizması ise her bir kuşe kağıdını diğerlerinden ayırarak taşıma yolunu güvenle besliyor. Ayrıca PRISMAsync teknolojisiyle de cihaz durum bilgilerini tablet veya telefondan görüntüleyebilir; kâğıdın ve tonerin ne zaman değiştirilmesi gerektiğini anında öğrenerek her an her yerde kontrolü elinizde tutabilirsiniz.


Hızlanın ve daha iyiye odaklanın

İşleriniz gün geçtikçe büyürken gelen talepleri kaliteden ödün vermeden nasıl karşılayacağınızı düşünüyorsanız, imagePRESS V1350 tam size göre! Pozalama ve renk ayarlarıyla uyuşmayan baskıları otomatik olarak algılayan Algılama Ünitesi, 0,2 mm’ye kadar küçük lekeleri ve çizgileri tespit eden İnceleme Ünitesi ve renk görevlerini doğru sırayla çalıştıran ve baştan sonra baskı kalitesini koruyan PRISMAsync Otomatik Renk Görevi gibi otomatik kalite kontrol özellikleriyle imagePRESS V1350; sizin için tüm süreci yönetirken size de işin kalitesinin çıktılarını görmek kalıyor.


imagePRESS V1350 ile müşterilerinize sunabileceğiniz ürün çeşitleri:

Formlar ve doğrudan postalar

Kitaplar

Kartvizitler

Kataloglar

Promosyon materyalleri

Satın alma ve satış noktası materyalleri

Kartlar ve fotoğraf albümleriComentarios


bottom of page